להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. תיקון צנרת ללא חפירה

תיקון צנרת ללא חפירה

זקוקים לתיקון צנרת? אל תמהרו לאשר חפירות וגרימת נזק למבנה מבלי לבחון תחילה אפשרות של ביצוע תיקון צנרת ללא חפירה בשיטה חדשה. קיימות היום טכניקות עבודה חדשות ומשוכללות שהופכות את תיקוני הצנרת פשוטים, מהירים, יעילים, מדויקים ונגישים יותר. תיקונים רבים אפשר וכדאי לבצע ללא חפירה וללא חשיפה של הצנרת. ציוד חדיש יאפשר תיקון פיצוצים בצנרת ושיקום של צנרת ישנה וחלודה ללא גרימת נזק לריצוף וללא שבירת דירות.

אופציה של תיקון צנרת ללא חפירה מומלצת גם בעבור תיקונים בצנרת הראשית של הבניין, תיקון ושיקום של מערכות ביוב גדולות ומתן שירותי אינסטלציה לעסקים. הטכנולוגיה החדשה משפרת משמעותית את היכולות של האינסטלטורים ומייעלת את העבודה. תיקוני צנרת מתבצעים במהירות וביעילות ללא השבתה ממושכת של הצנרת. מיד עם סיום העבודה תוכלו לחזור להשתמש בצנרת.

תיקון צנרת ללא חפירה

בנושא תיקון צנרת ללא חפירה התקשרו 052-3060344 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מתי כדאי לבצע תיקונים ללא חפירות?

שיטת העבודה החדשה היא הזדמנות לחסוך זמן, לצמצם את העלויות ולמנוע נזק סביבתי. בכל סיטואציה בה אפשר להשתמש בשיטת העבודה החדשה כדאי לעשות זאת. תיקונים מקומיים והחלפה של קווי ביוב שלמים ניתנים לביצוע ללא חפירה. את העבודה מבצע צוות מקצועי ומנוסה באמצעות ציוד מתקדם. כל הזמנת עבודה כוללת אבחון, איסוף נתונים, הרכבת תכנית עבודה ומתן הצעת מחיר. אתם תקבלו טרם תחילת העבודה הסבר מפורט על מצב הצנרת, אפשרויות הפעולה וההמלצות של הצוות.

החברה נותנת מענה לתיקוני צנרת פשוטים ולתיקונים מורכבים באמצעות מכשור מתקדם. כל העבודות מתבצעות באחריות מלאה. בין אם מדובר בתיקון צנרת ביתית ובין אם מדובר בסתימת שורשים מורכבת בצנרת של הבניין, צוות מקצועי יידע להציע תיקון צנרת. השירות אידאלי בעבור בניינים ובתים פרטיים בהם הצנרת מותקנת מתחת לשכבת בטון. בבניינים ובבתי עסק רבים קווי הביוב מותקנים מתחת למגרש חנייה או מתחת למדשאה, תיקון צנרת ללא חפירה הופך את תחזוקת הצנרת נגישה יותר.

חוות דעת שנייה

אם הזמנתם כבר אינסטלטור וקבלתם המלצה על החלפת חלק ניכר מהצנרת תוך ביצוע חפירות – אנו מזמינים אתכם לקבל חוות דעת שנייה שמתבססת על שימוש בטכנולוגיה החדישה ביותר בענף.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים