להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. ביובית
  4. מתי צריך ביובית

ביובית

מהי ומתי היא נדרשת

ביובית היא מכלית עם משאבת וואקום חזקה ומשאבה של לחץ מים. הייעוד שלה הוא טיפול בבעיות ביוב בבתים פרטיים, בנייני מגורים, מוסדות ובתי עסק. ביובית נדרשת במקרים בהם נדרש כוח שאיבה משמעותי לטובת פתיחת סתימות או שטיפת צנרת. את הביובית מרכיבים על משאית או במתכונת של עגלה נגררת.

חברת גבאי שאיבות היא חברה וותיקה בתחום האינסטלציה. הצוות המקצועי פותר ביעילות את כל סוגי בעיות הצנרת. בין אם יש אצלכם סתימה קלה בכיור בבית ובין אם מדובר בסתימה עמוקה במערכת הביוב של הבניין, תמצאו מענה מתאים בשירותי החברה. שנים רבות של עיסוק בתחום אפשרו לצוות לרכוש ניסיון רב. ציוד מקצועי חדיש ורב עצמה מבטיח מענה מקצועי ושירות ברמה אחת מעל כולם. כל העבודות מתבצעות בצורה מקצועית, קפדנית, מדויקת, יעילה ומסורה תוך הקפדה על עמידה בזמנים וקביעת מחירים הוגנים.

בנושא ביובית התקשרו 052-3060344 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

איך פותחים סתימות ביוב עם ביובית:

טיפול בסתימות ביוב יש לחלק לארבעה חלקים : איתור הסתימה, זיהוי הגורם שחוסם את הצנרת, שחרור הסתימה, שיקום הצנרת (החזרתה למצב תקין). כל אחד מהשלבים הללו חשוב להצלחה התהליך כולו. יש לבצע את כל השלבים בצורה מקצועית ומדויקת על מנת לאפשר מעבר אל השלב הבא.

איתור המקום בו נמצאת הסתימה אינו תמיד פשוט. חשוב לזכור שהצנרת אינה גלויה לעין ואינה ניתנת לחשיפה בקלות. פעמים רבות נדרשים אינסטלטורים להשתמש בציוד צילום או ציוד תרמי על מנת לאתר את הנקודה בה מעבר אינו מתאפשר בצנרת.

איך מטפלים בסתימה?

כעת לאחר שאותרה הסתימה יש לפנות את הגורם החוסם מתוך הצנרת. ניקוי של סתימות קשות, עקשניות או עמוקות מתבצע בעזרת לחץ מים גבוה. כאן נכנסים לתמונה שירותי ביובית ופותרים את הבעיה אחת ולתמיד. העצמה הרבה של הביובית מבטיחה פינוי מלא של גורמים חוסמים מתוך הצנרת. ביובית נדרשת לטיפול בסתימות שנמצאות בעומק הצנרת, סתימות קשות של אבנים ואדמה, סתימות עקשניות שחוזרות שוב ושוב.

חברת גבאי שאיבות היא הכתובת לטיפול מקצועי בסתימות עקשניות, סתימות בעומק הצנרת וגם סתימות שנובעות ממצבורי שומן (מאפיין מסעדות) או סתימות שמתפתחות עקב חדירת שורשים אל הצנרת.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים