להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. שאיבת הצפות
  4. שאיבת מי גשמים והצפות

שאיבת מי גשמים והצפות

שאיבת מי גשמים והצפות נדרשת בימים גשומים ובמקרים של הצפות ביוב או פיצוצים בצנרת. חברת גבאי שאיבות מתמחה בתחום ומבצעת עבודות שאיבה במבנים, שטחים פתוחים, גינות ובורות. אם יש אצלכם מצבור של מים שדורש שאיבה – צרו קשר ונגיע במהרה.

מתי שאיבת מי גשמים והצפות נדרשת?

מזג האוויר הישראלי מביא עמו כמעט בכל שנה מספר ימים עם גשמים עזים. הצפות של מי גשם נגרמות באותם ימים עקב בעיות ניקוז, בעיות איטום והצפות של מערכת הביוב. אם יש אצלכם בעיית ניקוז מי הגשם יצטברו ולא יחלחלו את תעלות הניקוז. הפתרון במקרה כזה יהיה ניקוי תעלות הניקוז מהגורם שחוסם את זרימת המים יחד עם שאיבה של המים שהצטברו. בעיות איטום גורמות לחדירת מים אל המבנה. כך למשל אתם עלולים למצוא את המרתף שלכם מוצף או את המקלט מלא במים. גם במקרים אלו שאיבת מי גשמים והצפות היא הפתרון. 

נזקי גשמים למערכת הביוב:

הצפות ביוב נפוצות מאוד בימים גשומים. מערכת הביוב שמתמודדת באופן יומיומי עם עומס רב אינה מצליחה לקלוט גם את מי הגשם וקורסת. סיבה נוספת להצפות ביוב חורפיות תהיה חדירה של אדמה, אבנים, עלים יבשים ופסולת אל תוך מערכת הביוב. מזג האוויר הסוער מזרים פעמים רבות אל הביוב חומרים שגורמים לסתימות. על מנת לטפל בבעיה יש לבצע שאיבת מי גשמים, שאיבה של הביוב וניקוי לצנרת.

שאיבת מי גשמים והצפות מתוך מקלט:

בין אם מדובר בהצפת מים חיצונית ובין אם מדובר בהצפת מים חיצונית – חברת גבאי שאיבות תדע להציע לכם פתרון מתאים. הצוות המקצועי יגיע אליכם עם כל הציוד הדרוש לטיפול מהיר ונכון בבעיה. שאיבה של המים תתבצע באמצעות מכשור מתאים יחד עם טיפול בבעיות אינסטלציה (במידה ויש). שאיבה מהירה של המים נדרשת על מנת לצמצם את הנזק שנגרם למבנה.

כיצד מתבצעת השאיבה?

חברת גבאי שאיבות מחזיקה בציוד שאיבה מתקדם הכולל רכב ביובית עם עצמת שאיבה חזקה. הביובית מסוגלת לשאוב במהירות כמות גדולה של מים בעוד המים נאגרים בתוך מכלית ומפונים מהמקום. החברה מחזיקה בציוד המתאים לטיפול בכל סוגי ההצפות.

 

 


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים