להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. שאיבת הצפות
  4. שאיבת הצפות בחצרות בניינים ובתים פרטיים

שאיבת הצפות - בחצרות בניינים ובתים פרטיים

אם מי שפכים מתוך הביוב מציפים את החצר או שהגשם הציף את המרתף או המקלט – חברת גבאי שאיבות תגיע אליכם במהרה עם הציוד הדרוש לשאיבה מהירה וטיפול בהצפה. שירותי הביובית של החברה נותנים מענה לאותם מקרים בהם נדרש כוח שאיבה משמעותי אליו מתלווה מכל גדול שקולט את התכולה ומפנה אותה מהמקום.

שאיבת הצפות בחורף:

הגשמים העזים של החורף מביאים עמם לא מעט מקרים של הצפות ביוב והצפות עקב חדירת מי גשם אל מבנים. מזג האוויר הסוער מזרים אל תוך הצנרת לכלוך, אבנים ואדמה שגורמים לסתימה. במקרים אחרים הצנרת לא מצליחה לקלוט את כמות המים הגדולה והביוב עולה על גדותיו. הבשורה הטובה היא המהירות בה חברת גבאי שאיבות תגיע אליכם לבצע שאיבת הצפות מכל סוג. שירותי החברה ניתנים בכל מזג אוויר תוך הקפדה על הגעה מהירה, טיפול יעיל בתקלה, שאיבה יסודית של המים וקביעת מחירים הוגנים. הצוות עוזב את המקום רק לאחר שבדק היטב שהתקלה נפתרה ואתם קבלתם מענה מלא.

איך מבצעים שאיבת הצפות?

כל הצטברות של מים במקום שאינו מיועד לכך מראש דורשת טיפול מהיר. המים ידועים ביכולת שלהם לחלחל במהרה אל נקודות נמוכות. במידה ולא תשאבו במהרה מים שהצטברו בתוך מבנה יהיה חלחול של המים אל תוך יסודות המבנה. עלולים להיגרם לכם נזקים של עובש וטחב, נזקים למבנה ונזקים לריהוט.

חברת גבאי שאיבות מבצעת עבודות שאיבת הצפות בעזרת מכלית ביובית. הצוות המקצועי שולח את הצינור של הביובית אל האזור המוצף ומתחיל מיד בפעולת השאיבה. החברה ערוכה לתת מענה מהיר ויעיל לכל סוגי ההצפות. שירותי שאיבת מים ניתנים לבתים פרטיים, בנייני מגורים, מוסדות, חניונים, מתחמי עסקים, אתרי נופש, מקלטים ציבוריים ועוד. לקוחות החברה נהנים משירות אישי, מקצועי ואדיב.

איך שואבים הצפה מהר?

מים עומדים מכל סוג מהווים סכנה לציבור ומקור לנזק רב לרכוש. יש לטפל מיד במפגע באמצעות שאיבה של המים. הזמינות הגבוהה של החברה יחד עם מחויבות להגעה מהירה בכל שעה מהווים יתרון משמעותי. טיפול בהצפות לא דוחים למחר!

 

 


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים