להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. שאיבת הצפות
  4. שאיבת ביוב

שאיבת ביוב

מבצעים שאיבת ביוב לראשונה? תשמחו שיש לצדכם חברה מקצועית ומסורה שמבצעת בהצלחה שאיבות ביוב בכל שבוע. פעולת השאיבה מתבצעת באמצעות מכלית ביובית עם עצמת שאיבה רבה. לרוב, שאיבת ביוב מתייחסת לשאיבה של הצפות ביוב ובורות שופכין. איזה סוג של שאיבה אתם צריכם?

שאיבת ביוב קודמת לטיפול בסתימה:

סתימות בצנרת הביוב גורמות לא אחת להצפה. משמעות הדבר היא שתכולת הביוב מתפרצת החוצה ומציפה את החצר או את הרחוב. מצב זה דורש תגובה מידית היות ומדובר במפגע תברואתי חמור. שאיבת ביוב נדרשת במקרים אלו כשלב מקדים לטיפול בסתימה בצנרת. לא תהיה אפשרות לגשת אל הצנרת, לאבחן את הבעיה ולטפל בה מבלי לשאוב תחילה את המים והפסולת שמציפים את האזור. הביובית תשאב תחילה את הביוב שמציף את האזור ומיד לאחר מכן תפעיל לחץ מים עצמתי אל תוך הצנרת על מנת לנקות אותה ולסלק את גורמי החסימה.

בנושא שאיבת ביוב התקשרו 052-3060344 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

עבודות שאיבת ביוב מתבצעות באופן קבוע בבתי עסק, מוסדות ומפעלים בהם משתמשים בבורות ביוב או בורות שומנים. ישנם מספר כפרים בישראל בהם קיימים בורות ביוב ביתיים אותם יש לרוקן באופן קבוע. בתחום המסעדנות נחוצה הביובית על מנת לשאוב פסולת שומנית. נציין שהפסולת מועברת על ידי הביובית אל אתרי פינוי מורשים.

מי מבצע את השאיבה?

את מלאכת השאיבה מבצעת ביובית כאשר מפעיל אותה הצוות המקצועי של חברת גבאי שאיבות. הצוות מנוסה, מקצועי, אמין ואחראי. העבודות כולן מתבצעות תוך שמירה על סביבת עבודה נקייה, עמידה בזמנים ומתן הסברים מלאים אודות הנעשה.

איך מזמינים את השירות?

בין אם מדובר על עבודת שאיבה חד פעמית עקב הצפת ביוב או הצטברות של מי גשם ובין אם מדובר בשאיבה קבועה של בור שמן, חברת גבאי שאיבות תדע לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. הקדימו לטפל בבעיה על מנת לצמצם את הנזק שנגרם לבריאותכם ולרכוש. במקרים רבים היקף הנזק שנגרם עקב ההצפה מתגלה רק לאחר השאיבה. ככל שהמים עומדים למשך זמן רב יותר כך צפוי לכם נזק משמעותי יותר. אל תדחו למחר שאיבות ביוב שאפשר וצריך לבצע עוד היום.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים