להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. שאיבת הצפות
  4. שאיבת בורות שומן

שאיבת בורות שומן

שאיבה של בורות שומן מתבצעת בצורה הטובה, הנכונה והבטוחה ביותר על ידי אנשי מקצוע. אין מדובר בפעולה אותה כל אחד יכול לבצע. על החברה שמפנה בעבורכם את בורות השומן להחזיק ברישיון ובציוד הדרוש להובלה וטיפול בשמנים ושפכים תעשייתיים. הלקוחות שלנו נהנים משירות מעולה, זמינות, עמידה בזמנים, מחירים משתלמים ועבודה מקצועית שמתבצעת באמצעות ציוד מתקדם. הצטרפו גם אתם אל קהל הלקוחות ותיהנו משירות שוטף במחירים נוחים.

מדוע חשוב לבצע שאיבות של בורות שומן?

מערכת הביוב הרגילה אינה מסוגלת להתמודד עם כמויות גדולות של שומן. ריכוז גבוהה של חומרים שומניים שמוזרם אל צנרת ביוב רגילה יגרום נזק לצנרת ולסביבה. השומנים נוטים להידבק אל הדפנות של הצנרת, להצטבר ולגרום לסתימות כמעט מיד. שאיבת בורות שומן שמתבצעת על ידי צוות מקצועי פותרת את הבעיה ומצמצמת את הנזק הסביבתי.

שאיבת בורות שומן

בנושא שאיבת בורות שומן התקשרו 052-3060344 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

כאשר אתם מזמנים שאיבת בורות שומן מגיע אליכם צוות מקצועי יחד עם ביובית וכל הציוד המשלים הדרוש. הצוות מחבר במהרה את ציוד השאיבה  אל הבור ושואב את כל תכולתו אל מכל גדול שמחובר אל הביובית. עם סיום פעלות השאיבה אפשר וכדאי לבצע שטיפה של הבור ולהכין אותו לשימוש חדש. את הפסולת השומנית הביובית מפנה אל אתרי פסולת מורשים.

מי מחויב להתקין בור שומן?

בעלי עסקים ומפעלים שפעילותם מייצרת כמות גדולה של שומנים מחויבים על פי חוק בהתקנת בורות שומן. בתוך הבורות נאגרים השמנים עד לשלב בו מתבצעת שאיבה. חל איסור על הזרמת הפסולת השומנית אל הצנרת. את שאיבת הבורות מבצעים באמצעות ביובית. שימוש בבורות שמן נפוץ במסעדות, בתי מלון, מוסכים, מפעלים של מזון ועוד. טיפול נכון הפסולת השומנית הכרחי לצמצום הנזק שנגרם לסביבה ולצנרת.

בור השומן משמש גם להפרדה בין הנוזלים לבין השומנים. בחלק מהבורות מותקן התקן שמפריד בין השומן לבין נוזלים אותם אפשר להזרים אל מערכת הביוב. השומנים נאגרים בבור, הנוזלים מחלחלים והביובית מגיעה אחת לחודש לפחות לשאיבת תכולת הבור וניקוי. פינוי של הבור נדרש בכדי למנוע ממנו לעלות על גדותיו ולהפיץ ריחות רעים בסביבתו.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים