ניר-   052-3060344 
icon phone
       nirgabay7@gmail.com    
טלפון להזמנות

י.מ שירותי ביובית

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. שאיבת הצפות
  6. /
  7. שאיבת בורות ספיגה

שאיבות בורות ספיגה

טיפול נכון בפסולת חיוני לשמירה על סביבה ירוקה וניהול נכון של סביבת העבודה. בורות ספיגה ידועים כגורמים מזהמים כך שיש להקפיד לתחזק אותם בצורה מקצועית ומוקפדת. אם יש ברשותכם בור ספיגה ואתם זקוקים לשירות שאיבה הקפידו לבחור באיש מקצוע בעל ניסיון וציוד מתאים. אם אתם מתכננים הקמת בור ספיגה תוכלו למצוא כאן הסבר ראשוני ורשימת יתרונות וחסרונות.

מהו בור ספיגה ומי זקוק לו?

בורות ספיגה הם בורות אותם כורים באדמה מתוך מטרה לסלק אליהם שפכים בפעולת חלחול ושאיבה. השפכים שאנו מזרימים או שופכים אל הבור מוחזקים בבור לפרק זמן כך שהנוזלים מחלחלים אל האדמה ובבור נותרים רק מוצקים. החלחול של הנוזלים אל האדמה פוגע במי התהום וגורם לזיהום סביבתי כך שיש לצמצם אותו במידת האפשר. את פסולת המוצקים שנשארת בבור שואבים.

קיימים היום שני סוגים של בורות ספיגה : בור ספיגה לשפכים ביתיים ובור ספיגה לפסולת תעשייתית. בעבר (לפני הקמת מערכת הביוב) היו בורות ספיגה בכל שכונת מגורים. כיום, המשרד לאיכות הסביבה קובע תקנות מחמירות ואינו מאשר בקלות הקמת בורות חדשים.

איך מרוקנים בורות ספיגה?

בעבר נהוג היה לרוקן את בורות הספיגה באופן ידני. כיום, הטכנולוגיה החדישה כבר מציעה פתרונות טובים יותר. שאיבות בורות ספיגה מתבצעות היום באמצעות ביובית שמפעילה עצמת שאיבה חזקה, שואבת בקלות את כל תכולת הבור אל מיכל גדולה ומפנה את הפסולת אל אתרים מורשים.

מדוע חשוב לשאוב את תכולת הבור?

תחזוקה נכונה של בורות ספיגה דורשת הקפדה על שאיבות תכונות עם ביובית. שאיבות בורות ספיגה חיוניות למניעת מצב בו הבור עולה על גדותיו והשפכים מתפרצים החוצה. את תדירות השאיבות קובעים בהתאם לגודל של הבור ובהתאם לכמות השפכים שמוזרמים אליו. כדאי לבצע שאיבה של תכולת הבור אחת לחודש לפחות.

את הביובית מפעיל צוות מקצועי של אינסטלטורים שמתמחה בעבודות מורכבות וטיפול במערכות ביוב גדולות. על רכבי הביובית מותקן כל הציוד הדרוש לטיפול נכון ומהיר בבורות ספיגה. במקרה של תקלה הצוות מצליח לפתור במהרה את הבעיה, לשאוב את התכולה ולמנוע זיהום סביבתי. שירותי הביובית מיועדים גם לשאיבת בורות שמן.


לפרטים והזמנות התקשרו:
052-3060344

או השאירו פרטים:

בניית אתרים 2all