להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צילום צנרת ביוב

צילום צנרת ביוב

מערכת הביוב היא מערכת נסתרת מהעין. כאשר מתפתחות תקלות בצנרת, ברוב המקרים לא תהיה גישה ישירה אל הצנרת לטובת תיקון ושיפוץ. בעבר, אינסטלטורים נאלצו לעתים לבסס את עבודתם על ניחושים. הם ניחשו היכן ממוקמת הסתימה או הנזילה ובהתאם שברו קירות או הרימו אריחים. הדבר גרם נזקים מיותרים רבים למבנים והוציא שם רע לתחום. כיום, יש לאינסטלציה המודרנית פתרון טוב יותר. ציוד צילום צנרת ביוב מצליח לגלות מרחוק מה בדיוק קורה בתוך הצנרת, היכן הבעיה, מה סותם את הצנרת ומה גורם לכתמי הרטיבות בתקרה.

צילום צנרת ביוב עם גבאי שאיבות:

חברת גבאי שאיבות משתמשת באופן קבוע בציוד צילום צנרת ביוב לאיתור סתימות/נזילות וטיפול בהן. פתיחת הסתימות מתבצעת באמצעות ציוד מתקדם כך שברוב המקרים אין כל צורך בגרימת נזק למבנה. בתוך זמן קצר מערכת הביוב תחזור לפעילות תקינה ואתם תחזרו לשגרה.

צילום צנרת ביוב

בנושא צילום צנרת ביוב התקשרו 052-3060344 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מדוע ציוד הצילום כה חיוני?

איתור מדויק של המקום בו שורשים חדרו אל הצנרת ויצרו חסימה או המקום בו הצנרת התפוצצה יאפשר טיפול מהיר ויעיל יותר של התקלה. כאשר הצוות יודע היכן להתמקד העבודה מתבצעת מהר יותר תוך מינימום נזק למבנה, לצנרת ולסביבה. שירותי צילום צנרת ניתנים על ידי החברות המובילות בתחום האינסטלציה. לא כל האינסטלטורים מחזיקים בציוד צילום או משתמשים בו באופן קבוע. תהיו אתם חכמים יותר ותדעו לבחור חברת אינסטלציה מודרנית ומתקדמת.

כיצד מתבצע הצילום?

קיימים היום 2 סוגים עיקריים של מצלמות צנרת : מצלמה טרמית ומצלמה רובוטית. המצלמה הטרמית מבססת את פעולתה על הפרשי טמפרטורות ומזהה כך אזורים בהם ישנה נזילה בצנרת. ציוד צילום טרמי חיוני גם לאיתור חדירות של מי גשם אל תוך מבנים. המצלמה הרובוטית היא מצלמה זעירה אותה שולחים אל תוך הצנרת על מנת לאתר סתימות או פגיעות. המצלמה מסוגלת לנוע בתוך הצנרת ולאתר בעבורנו את המיקום של הסתימה ואת הגורמים לה.

שתי המצלמות הופכות את הטיפול בתקלות צנרת הרבה יותר יעיל, מהיר ופשוט. לאחר שתכירו את היתרונות של צילום הצנרת כבר לא תרצו לחזור אחורה. ציוד צילום צנרת ביוב חוסך לכם זמן יקר, כסף ועגמת נפש.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים