להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צילום צנרת


צילום צנרת

ציוד צילום מתקדם הופך היום את עבודת האינסטלטורים הרבה יותר מדויקת ויעילה. טכניקות של צילום צנרת מאפשרות סקירה של המתרחש בתוך הצנרת בשלט רחוק כך שאינסטלטור מיומן יוכל לאתר בצורה מדויקת מיקום של סתימה בצנרת או נזילה מבלי לשבור קירות או להרים אריחי ריצוף. הציוד המתקדם מאפשר גם ביצוע תיקונים ופעולות תחזוקה ללא גרימת נזק למבנה. עם ציוד מתקדם אפשר לחזק את הצנרת ולטפל בנזילות מבלי לחשוף את הצינורות כלל.

צילום הצנרת מתבצע באמצעות רובוטים משוכללים ומצלמות טרמיות. בהתאם לצורך רובוטים זעירים מוחדרים אל הצנרת ומצלמים את המתרחש בה. האינסטלטורים מקבלים את התמונות בשידור ישיר ומאתרים במהרה את הסתימה ואת הגורמים לה. ציוד צילום צנרת יגלה לכם האם מדובר בסתימה שמקורה בשורשי עצים, פסולת אורגנית או שימוש לא נכון בצנרת.

שימושים של ציוד צילום צנרת

התפקיד העיקרי של מצלמות הצנרת הוא באיתור נזילות וסתימות אך ניתן להשתמש בהן גם לביצוע בדיקות איכות בקווי ביוב חדשים, טיפול בכיפופים בצינורות ובדיקת מרזבים. את הצילום מבצע צוות מקצועי שמכיר היטב את המצלמות ויודע לבחור ברזולוציה הנכונה. המקצועיות של הצוות באה לידי ביטוי באבחון מדויק של האזור הבעייתי ופתירת הבעיה אחת ולתמיד. המצלמה הרובוטית פועלת בתוך הצנרת מבלי לגרום נזק לקירות, לצנרת ולאריחי הריצוף.

בשביל מה צריך ציוד צילום צנרת?

מיד כאשר מופיעים אצלם בבית סימנים ראשונים של נזילה או נזקי צנרת אתם ממהרים לייצור קשר עם אינסטלטור. חשוב לכם לתחזק נכון את הבית ולצמצם את נזקי הרטיבות. על כן, החלטתם לפנות אל אינסטלטור מומחה עם המלצות. ההבדל בין אינסטלטורים מומחים לבין אינסטלטור רגיל יבוא לידי ביטוי באיכות העבודה, העמידות של התוצאות, היעילות והנזק שייגרם למבנה.

ציוד צילום צנרת מאפשר היום איתור ואבחון מדויק של מצב הצנרת ללא גרימת נזק למבנה. אפשר וכדאי לטפל ברוב בעיות הצנרת מבלי לגרום נזק לקירות או לריצוף. אל תמהרו לאשר לאינסטלטור לגרום נזק כאשר הדבר אינו הכרחי. תהיו חכמים יותר ותקפידו מראש להזמין רק אינסטלטורים שמשתמשים בציוד צילום חדיש ויודעים להפיק ממנו תועלת מקסימלית. 

 
לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים