להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פתיחת סתימות
  4. פתיחת סתימות צנרת

פתיחת סתימות צנרת

חברות אינסטלציה בכל רחבי הארץ מטפלות באופן יומיומי בסתימות צנרת. הגורמים לסתימות הם שימוש לא נכון בצנרת, מבנה לא נכון, עומס, בלאי טבעי וחדירת שורשים. חברת גבאי שאיבות מתמחה בטיפול בסתימות צנרת מכל הסוגים. החברה נותנת מענה לסתימות ביוב ביתיות, סתימות ביוב מורכבות בבנייני מגורים, סתימות בצנרת של מוסדות, סתימות בצנרת של מתחמי נופש ועוד. אם אתם מחפשים חברת אינסטלציה מובילה, אמינה ויעילה שתוכל להגיע אליכם במהרה – חברת גבאי שאיבות היא התשובה.

מתי כדאי להזמין אינסטלטור?

פתיחת סתימות בצנרת היא לא פעולה אותה כדאי לדחות למחר. מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים לפעילות לא תקינה של הצנרת – יש להתייעץ עם איש מקצוע. בכל יום בו אתם ממשיכים להשתמש בצנרת על אף הבעיה פסולת נוספת מצטברת באזור הסתימה והנזק הופך חמור יותר. הקדימו לטפל בבעיה ותוכלו לחסוך לעצמכם את עגמת הנפש הכרוכה בהצפת ביוב.

פתיחת סתימות בצנרת

בנושא פתיחת סתימות צנרת התקשרו 052-3060344 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

פתיחת סתימות בצנרת הבניין:

אם הביוב עלה על גדותיו והציף את החצר או מתחם החנייה – עליכם לטפל מיד בבעיה. הצפת ביוב מהווה מפגע תברואתי בעבור דיירי הבניין ותושבי השכונה כולה. האחריות לטיפול בצנרת המשותפת לכלל דיירי הבניין חלה על וועד הבית. כך שקופת וועד הבית היא זו שתממן את התיקון. סתימות בצנרת הבניין מטופלות בצורה הטובה ביותר עם ביובית. רכב הביובית מסוגל לשאוב את תכולת הביוב שמציפה את החצר ולשטוף בעוצמה את הצנרת. השטיפה מתבצעת בלחץ מים אדיר כך שהגורמים לסתימה נשטפים מהצנרת והבעיה נפתרת.

טיפול בסתימות עקב חדירת שורשים:

אחת מעבודות האינסטלציה המורכבות ביותר היא פתיחת סתימות בצנרת שנובעות מחדירת שורשים. אלו הם מקרים בהם שורשי עצים פולשים אל הצנרת, חודרים לתוכה, מתעבים ויוצרים באופן הדרגתי חסימה מלאה. בכדי לטפל בבעיה יש לאתר את המיקום בו השורשים חדרו אל הצנרת, לחתוך את השורשים ולשטוף אותם מהצנרת בעצמה. המים והפסולת בצנרת מהווים גורם משיכה בעבור שורשים. על מנת למנוע השתלטות חוזרת מהירה של השורשים על הצנרת כדאי להשתמש בתכשירים קוטלי שורשים ולחזק את העמידות של הצנרת בפני השורשים.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים