להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פתיחת סתימות
  4. פתיחת סתימות

פתיחת סתימות

אחת הפעולות הבסיסיות אותה מבצעת כל חברת אינסטלציה מספר פעמים ביום היא פתיחת סתימות. חברת גבאי שאיבות מתמחה בטיפול בסתימות מכל הסוגים. לרשות החברה ציוד מתקדם (כולל ביובית), ניסיון עשיר וצוות מקצועי. אם יש אצלכם בבית, בבניין או בבית העסק סתימה בצנרת צרו קשר ונפתור את הבעיה במהרה.

האם אפשר לפתוח סתימות לבד?

ישנם מקרים של סתימות קלות אותן תוכלו לפתוח בעצמכם בעזרת ציוד שתרכשו בחנויות כלי עבודה. פתיחת סתימות במטבח או באמבטיה דורשת פומפה, דלי, חוטר, מפתח צינורות, סמרטוטים, כפפות ולעתים גם חומר פותח סתימות מיוחד. רגע לפני שאתם מתחילים בעבודה כדאי שתדעו שניסיונות חובבנים לפתיחת סתימות בצנרת עלולים להסתיים בגרימת נזק לצנרת או בדחיפת הגורם לסתימה עמוק אל תוך הצנרת. יהיה עליכם לדעת לזהות את הרגע בו כדאי לעצור את הניסיונות ולפנות אל חברת אינסטלציה מקצועית.

מתי לא כדאי לפתוח סתימות לבד?

פתיחת סתימות היא מקצוע לכל דבר. עבודה לא נכונה תוכל לגרום נזק בלתי הפיך לצנרת או להחמיר את המצב הקיים. על כן, פתיחת סתימות עצמאית אינה מומלצת במקרים של צנרת ישנה או חלודה, במקרים של סתימה חוזרת ובמקרים בהם ידוע לכם שגורם הסתימה הוא שורשים, אבנים, אדמה או חומר קשה אחר.

כללי בטיחות לעבודות צנרת:

בכל פעם בה אתם מתעסקים עם הצנרת כדאי להגן על הידיים עם כפפות גומי מתאימות. כמו כן, חשוב לזכור לסגור את ברז המים הרלוונטי בבית על מנת למנוע התזה של מים. אם החלטתם להשתמש בחומר פותח סתימות הקפידו לקרוא היטב את הנחיות היצרן והרחיקו את החומר מהישג ידם של ילדים ומחיות מחמד. מדובר בחומר מאוד רעיל ומסוכן. מקרים בהם הותזו טיפות זעירות מהחומר אל כיוון הפנים גרמו בעבר נזק בלתי הפיך לעור ולראייה.

פתיחת סתימות בבתי קרקע:

אם אתם מתגוררים בבית קרקע או בדירת קרקע עם צנרת ישנה – אתם ככל הנראה מתמודדים מספר פעמים בשנה עם הצפות ביוב וסתימות. הבשורה הטובה היא שיש פתרון. חברת גבאי שאיבות  תדע איך לטפל נכון בצנרת ולמנוע תקלות חוזרות.

 

 


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים