להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פתיחת סתימות
  4. פתיחת סתימות ביוב קשות

פתיחת סתימות ביוב קשות

סתימות מופיעות מעת לעת כמעט בכל מערכת ביוב. בתוך מערכת הביוב זורמים מים יחד עם פסולת שנוטה להצטבר באזורים בעייתיים. כמות הפסולת גדלה באופן הדרגתי עד לשלב בו היא חוסמת כל מעבר של מים. זהו השלב בו נוצרת סתימה שגורמת להצפה ומשביתה את מערכת הביוב כולה.

פתיחת סתימות ביוב היא מקצוע לכל דבר. עליכם להקפיד לטפל בצנרת שלכם באמצעות מיטב אנשי המקצוע. החברות המובילות בתחום האינסטלציה מסוגלות לתת לכם מענה טוב יותר בהשוואה לאינסטלטורים רגילים. הציוד המתקדם שיש ברשות החברות הגדולות עם דגש עם ביובית מצליח לתת מענה מהיר ומקצועי לכל סוגי הסתימות. פתיחת סתימות ביוב קשות דורשת עבודה נכונה עם ביובית וציוד טכנולוגי.

פתיחת סתימות ביוב קשות

בנושא פתיחת סתימות ביוב קשות התקשרו 052-3060344 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מהי סתימת ביוב מורכבת?

סתימות חוזרות וסתימות שטופלו על ידי אינסטלטורים ללא הצלחה מוגדרות כסתימות מורכבות לטיפול. מקרים בהם הסתימה נמצאת באזור בלתי אפשרי לגישה או בעומק הצנרת מוגדרים גם כן כמקרים מורכבים שדורשים צוות מומחים או ציוד מתקדם. בעבור חברת גבאי שאיבות פתיחת סתימות ביוב מורכבות היא דבר שבשגרה. הצוות יודע להתמודד עם כל סוגי הסתימות ולהציע את הפתרון הנכון ביותר.

מצבים של סתימות בצנרת ישנה מאוד יוגדרו גם כן כמורכבים. צינורות חלודים וסדוקים יהיו תמיד קשים יותר לטיפול. פתיחת סתימות ביוב בצנרת ישנה של בניין עלולה לגרום לקריסה של הצנרת כולה. על הצוות המטפל בצנרת לאבחן תחילה את מצבה ולבחור בהתאם את שיטת העבודה.

מה גורם לסתימות ביוב קשות?

פתיחת סתימות ביוב הופכת קשה לטיפול כאשר הגורם לסתימה הוא חפצי פלסטיק, אבנים, אדמה, שורשים, סמרטוטים, שומנים ושאר חומרים קשים שאינם מתפרקים או מתכלים. סתימות בצנרת נגרמות לעתים קרובות מחיתולים, מגבונים ומוצרי היגיינה נשיים שמושלכים אל הצנרת. הקפידו להשליך אל הצנרת רק מעט נייר טואלט ותצליחו למנוע את הסתימה הבאה.

פתיחת סתימות ביוב קשות בצנרת של הבניין:

אלו הן סתימות בהן יש לטפל בעזרת ביובית. אינסטלטור יוכל בחלק מהמקרים להציע פתרון זמני אך רק ביובית תצליח לפנות תוך הפעלת לחץ מים אדיר את הגורם החוסם בצנרת. הביובית פותחת בקלות ובמהירות גם סתימות מורכבות ומשאירה אתכם עם צנרת נקייה.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים