להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פתיחת סתימות
  4. פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב

מערכת ביוב תקינה מאפשרת זרימה שוטפת של שפכים אל מערכת הביוב המרכזית. על הצנרת לאפשר את פינוי השפכים מבתי המגורים ומרכזי תעשייה ומסחר אל אתרי השלכת פסולת. כל עוד הצנרת תקינה אנו לא נרגיש בה כלל. בעיות ותקלות מתעוררות כאשר פסולת מצטברת בדפנות של הצינורות או כאשר נגרם נזק לאחד הצינורות. אם השפכים אינם מצליחים לזרום עוד בצורה תקינה ורציפה נדרש תיקון מהיר ככל האפשר.

מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים לשיבושים בזרימת השפכים בצנרת כדאי לאבחן את הגורמים לבעיה ולטפל בה. את האבחון והטיפול בבעיה מבצע צוות של אינסטלטורים. פתיחת סתימות ביוב היא מקצוע לכל דבר. האינסטלטורים המודרניים משתמשים בציוד מתקדם שמאפשר להם להתבונן במתרחש בתוך הצנרת מבלי לחשוף אותה. יש להם את היכולת לפתור במהירות בעיות צנרת שנחשבו בעבר מורכבות. הם עושים זאת מבלי לגרום נזק משמעותי למבנה כך שניתן לחזור להשתמש בצנרת כמעט מיד.

איך פותחים סתימות בצנרת?

פתיחת סתימות ביוב תתחיל באבחון של הגורמים לסתימה, טיפול בהם וסקירת מצב הצנרת. טיפול בצנרת ביתית אינו זהה לטיפול בסתימות של צנרת תעשייתית. צוות האינסטלטורים נעזר בציוד מתקדם על מנת לאתר את המקום בו השפכים אינם זורמים באופן תקין, לזהות את הגורמים לסתימה ולשטוף אותם החוצה.

נזקי צנרת מטופלים היום באמצעות ציוד מיוחד שמוחדר אל תוך הצינורות במטרה לפזר את הגורם לסתימה. אופציה נוספת לטיפול בסתימות קשות היא שטיפת הצנרת עם ביובית שמזרימה מים בעצמה חזקה. זרם המים החזק שוטף את הצנרת ומפנה אותה מסתימות ולכלוך שמצטבר בדפנות. שטיפה קבועה של הצנרת עם ביובית תוכל למנוע הצטברות של לכלוך וסתימות.

חשוב להבהיר שסתימות בצנרת אינן מעידות בהכרח על שימוש לא נכון בצנרת. ישנם מקרים בהם חדירת שורשי צמחים אל הצנרת היא הגורם לסתימה. אבחון הגורם לסתימה בצנרת חשוב מאוד למניעה של סתימות חוזרות. רק כאשר נדע מה גרם לסתימה בצנרת שלכם נדע להדריך אתכם כיצד למנוע סתימות חוזרות. אנשי מקצוע מיומנים הם המפתח לטיפול חכם ויעיל בצנרת. בין אם מדובר בתקלה ראשונית ובין אם מדובר בתקלה חוזרת, יש לנו את הכלים לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים