להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פתיחת סתימות
  4. פותח סתימות ביוב

פותח סתימות ביוב

חומרים לפתיחת סתימות תוכלו לרכוש היום כמעט בכל מרכול. אך רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש את החומר ולשפוך אותו אל הצנרת – יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת. תחילה נציין שפתיחת סתימות היא מקצוע לכל דבר. ממש כפי שלא תטפלו במערכת החשמל של הבית ללא ליווי של חשמלאי כך לא תבצעו תיקוני צנרת מבלי להתייעץ עם אינסטלטור.

מהו חומר פותח סתימות?

אותם חומרים שנמכרים לכל דורש במרכולים ומבטיחים פתיחה מהירה של כל סתימה בצנרת הם חומרים מאוד רעילים. כימיקלים חזקים ומסוכנים מרכיבים את החומר מתוך מטרה להמיס את הגורם לסתימה אצלכם בצנרת. לפני שאתם מכניסים חומר פותח סתימות ביוב הביתה חשוב שתכירו את הסכנות ותדעו שמדובר בתכשיר עם רמת רעילות גבוהה מאוד. יש להרחיק את התכשיר מילדים וחיות מחמד. השימוש בתכשיר ייעשה אך ורק בהתאם להנחיות של היצרן תוך הקפדה על הוראות הבטיחות.

פותח סתימות ביוב

בנושא פותח סתימות ביוב התקשרו 052-3060344 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מה עושים כאשר החומר לא פתח את הסתימה?

אם השתמשתם בחומר בהתאם להנחיות של היצרן ולא הצלחתם לפתוח את הסתימה – זה הזמן לפנות אל חברת גבאי שאיבות ולהתייעץ עם צוות מקצועי שמטפל בכל יום בעשרות סתימות בצנרת. אין טעם לרכוש בקבוק נוסף של חומר פותח סתימות היות וסביר להניח שהגורם הסותם את הצנרת שלכם אינו ניתן להמסה. פנייה אל אינסטלטור נדרשת גם במקרים של סתימה חוזרת (גם כאן החומר לא הצליח להמיס את הגורם לסתימה באופן מלא).

פתיחת סתימות באופן עצמאי:

סתימות קלות בכיור המטבח או האמבטיה אפשר יהיה לפתוח באופן עצמאי על פי הדרכה של אינסטלטור. הפעולה הראשונה אותה תבצעו תהיה שפיכת מים רותחים אל הכיור. עליכם להרתיח מים בקומקום החשמלי ולשפוך אותם אל תוך הצנרת. יהיו סתימות קלות אותן תצליחו להמיס ולשחרר כך (בעיקר סתימות מטבח אורגניות).

אם המים הרותחים לא הצליחו לפתוח את הסתימה תוכלו לנסות לשחרר אותה באמצעות פומפה. נציין שהפומפה תהיה יעילה רק במקרים בהם הסתימה קרובה לחור הניקוז. אם הסתימה עדיין לא השתחררה יהיה עליכם להזמין אינסטלטור או לנתק בעצמכם עם מפתח צינורות את הסיפון מהכיור ולפתוח את הסתימה.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים