להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. חיתוך שורשים
  4. חיתוך שורשים בצנרת ביוב

חיתוך שורשים בצנרת ביוב

אם יש אצלכם סתימה בצנרת או הצפת מי ביוב – ייתכן ומקור הבעיה הוא שורשים שחדרו אל מערכת הביוב. שורשים מצליחים פעמים רבות לגרום נזק בלתי הפיך לצנרת (שברים) או לסתום אותה. המים שזורמים בצנרת מהווים גורם משיכה בעבור השורשים. מדובר בבעיה נפוצה שחוזרת על עצמה באזורים בהם ישנה קרבה בין שורשי עצים לבין מערכות ניקוז. הטיפול בבעיה מתבצע על ידי חברות אינסטלציה שמתמחות בתחום ומחזיקות בציוד הדרוש. בעיית שורשים בצנרת זקוקה לטיפול יעיל, נכון ומהיר.

חברת גבאי שאיבות מתמחה בפתרון בעיות צנרת מורכבות. בהתאם לאבחון שמתבצע בשטח מציע הצוות פתרונות מתאימים לכל בעיה. עבודות חיתוך שורשים בצנרת מתבצעות על פי צורך בעזרת ציוד טכנולוגי מתקדם וצוות של מומחים.

 

חיתוך שורשים בצנרת ביוב

בנושא חיתוך שורשים בצנרת התקשרו 052-3060344 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

כיצד חודרים השורשים אל הצנרת?

אותם עצים שאנו כה אוהבים לטפח בחצר הבית הם פעמים רבות הגורם לבעיה. העצים שולחים עם השנים שורשים אל עומק האדמה. אותם שורשים מחפשים בעומק האדמה מים ומזון אורגני אותם הם מוצאים בשפע בתוך הצנרת שלכם. עצי פיקוס ידועים כבעייתיים במיוחד בתחום. אלו הם עצים שמסוגלים לשלוח שורשים למרחק של עשרות מטרים. על כן, ההמלצה היא על הרחקת עצי פיקוס ממבני מגורים או כל מבנה אחר בו מותקנת צנרת תת קרקעית.

איך מבצעים חיתוך שורשים בצנרת בצורה יעילה?

אם גזמתם פעם עץ אתם בוודאי יודעים היטב שיש לעצים יכולת לחדש במהרה את צמיחתם. על כן, חיתוך שורשים בלבד אינו פותר את הבעיה בטווח הארוך. בכדי לפתור את הבעיה אחת ולתמיד חברת גבאי שאיבות יודעת להציע תכנית פעולה עם מספר שלבים. השלב הראשון יהיה איתור מדויק של המקום בו השורשים מפריעים לצנרת. השלב השני יהיה חיתוך שורשים יסודי יחד עם ניקוי יסודי של הצנרת באמצעות לחץ מים אדיר. השלב השלישי (לא כדאי לוותר עליו) כולל שימוש בחומרים קוטלי שורשים.

חיתוך שורשים בצנרת מתבצע היום בצורה יעילה בעזרת ציוד מתקדם שמסוגל לחדור אל עומק הצנרת, לחתוך את השורשים ולהכין את הצנרת לקראת השטיפה. החיתוך מתבצע בצורה מדויקת מבלי לגרום כל נזק לצנרת עצמה.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים