להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. חיתוך שורשים
  4. חיתוך שורשים

חיתוך שורשים

חדירת שורשים אל צנרת הביוב גורמת לסתימות ונזקים משמעותיים. המים שזורמים בצנרת מהווים גורם משיכה בעבור השורשים שמחפשים אחר מקורות מים ומזון מתחת לאדמה. שורשי עצים וצמחים ידועים כבעלי יכולת התמדה ועצמה. הם מצליחים בהדרגה להחליש את הצנרת, לחורר אותה ולחדור כך פנימה. השורשים גורמים גם לסתימות בצנרת וגם לנזילות. הבשורה הטובה היא שישנה דרך לפתור את הבעיה עם חיתוך שורשים מקצועי וחכם. אינסטלטורים מכירים היטב את בעיית השורשים ויודעים לטפל בה. 


הטיפול בבעיה מתחיל באבחון של המקור לסתימה והמקום בו השורשים חדרו אל הצנרת.
בהתאם לנתונים שמתקבלים מבצע הצוות חיתוך שורשים נקודתי יחד עם ניקוי של הצנרת ותיקון הנזק שנגרם.
בחלק מהמקרים נמליץ גם על שימוש בחומרים שמשמידים שורשים, מצלמות סיב רובוטיות וציוד מתקדם נוסף.

 

חיתוך שורשים

בנושא חיתוך שורשים התקשרו 052-3060344 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

איך נגרמת הסתימה?

כאמור, סתימות ביוב שנוצרות מחדירת שורשים אל הצנרת הן תופעה נפוצה מאוד. לרוב, שורשים של עצים הם הגורם לבעיה. בחלק מהמקרים טיפול אחד ישים סוף לבעיה ובמקרים אחרים תהיה חדירת שורשים חוזרת אל הצנרת כך שיהיה עליכם לבצע שטיפות צנרת עם ביובית באופן קבוע.
צוות מקצועי עם מומחיות בתחום וניסיון בעבודה עם ביובית הוא הדרך בה תצליחו לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.
חשוב להדגיש שטיפול בסתימות ביוב שנובעות משורשים אינו זהה לטיפול בסתימות ביוב רגילות. טיפול בסתימות ביוב שדורשות חיתוך שורשים חשוב לבצע באמצעות צוות עם ניסיון ספציפי.

לרוב, הבעיה מתחילה בסדק קטן בקווי הביוב שגורם לדליפת מי שפכים מהצנרת אל הקרקע. אותם מי שפכים (מספיקות כמה טיפות) יוצרים אזור לח שמושך אליו את שורשי העצים. השורשים מזהים במהרה את הסדק הזעיר בצנרת, מתנפלים עליו ומרחיבים אותו, בשלב זה השורשים יגרמו לפיצוץ בצנרת או לסתימת עקב ריבוי שורשים שחוסמים את זרימת המים.

נציין שמדובר בנזק מצטבר.

התהליך אורך מספר שבועות עד מספר חודשים כאשר בשלב בו תבחינו בבעיה בצנרת הנזק יהיה כבר בלתי הפיך. שורשי עצים גורמים נזקים חמורים למערכות ביוב קטנות וגדולות. ההבדל הוא שבצנרת קטנה הנזק מתגלה בתוך כמה שבועות ובצנרת גדולה הנזק מתגלה רק לאחר כמה חודשים בהם השורשים התבססו בצנרת וגרמו לסתימה חמורה.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים