להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. שאלות נפוצות בנושא ביובית

שאלות נפוצות בנושא ביובית

מקומם של שפכים הוא בתוך צנרת הביוב או בורות ספיגה. כל נוכחות של מי ביוב מחוץ למקום שמיועד לקליטתם מהווה מפגע תברואתי שדורש פתרון מידי. הצפת מים נקיים או מזוהמים היא סכנה שצריך לטפל בה מיד. בכל מקרה של הצטברות מים יש להזמין ביובית במהירות. 

משאית ביובית נותנת מענה להצפות וסתימות ביוב מורכבות. היא עושה זאת באמצעות משאבה חזקה שיודעת להזרים מים בלחץ אדיר ולשאוב במהירות כמויות גדולות של מים אל מכל איסוף. הביובית מסוגלת גם לשטוף את האזור לאחר סיום העבודה ולהותיר אותו נקי. בשנים האחרונות טיפול בצנרת עם ביובית הפך לדבר שבשגרה. מערכות ביוב ישנות נשטפות בעצמת מים גבוהה למניעת סתימות והצפות. אם תקדימו לנקות את הצנרת לפני שהלכלוך מצטבר תצליחו לחסוך לעצמכם מפגש לא נעים עם שפכים. 


מה גורם לסתימות הקשות בצנרת?

שימוש לא נכון בתעלות הביוב הוא הגורם לרוב הסתימות. כאשר אנחנו משליכים אל האסלה פסולת שאינה מתפרקת בטבע אנו גורמים לסתימות. כך למשל, השלכת מגבונים ומוצרי היגיינה נשית אל האסלה תגרום בסבירות גבוהה לסתימה קשה. הפסולת שאינה מתפרקת מצטברת בדפנות של צינורות הביוב וגורמת לבסוף לסתימה. הימנעו מהשלכת פסולת שאינה מתפרקת אל הביוב ותצליחו למנוע את נזקי הצנרת. 


מדוע חשוב להזמין מהר ביובית?

התפרצות של ביוב מהצנרת מזרימה אל החצר שלכם שפכים מזוהמים שחושפים אתכם לסכנת חולי. מי ביוב מהווים מפגע תברואתי חמור שדורש טיפול. בהעדר טיפול מהיר השפכים ימשכו אליהן חולדות, עכברים, יתושים ומזיקים נוספים. אל תמתינו אפילו רגע אחד נוסף ותזמינו ביובית מיד.  


כיצד מנקה הביובית את הצנרת?

הפעילות של הביובית מתבססת על יכולת שאיבה חזקה. ביובית פותחת סתימות קשות בהזרמת מים בעצמה אדירה אל הצנרת. לחץ המים מצליח להסיר משקעים ולכלוך מהדפנות של צנרת הביוב. השטיפה הכרחית למניעת תקלה חוזרת. אם תסתפקו רק בשאיבת ההצפה ללא שטיפת הצנרת, מהר מאוד הצנרת תיסתם שוב. 


האם אפשר להזמין ביובית עכשיו?

החברה מודעת לדחיפות של בעיות הביוב וערוכה לתת מענה מהיר. צוות מקצועי עם כל הציוד המתאים ייצא אליכם בהקדם האפשרי.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים