להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פתיחת סתימות
  4. ביובית לפתיחת סתימות בלחץ

ביובית לפתיחת סתימות בלחץ

אם אתם מתגוררים בשכונה עירונית סביר שנתקלתם לא אחת ברכב גדול שיוצא ממנו צינור אל הביוב. הרכב הזה הוא רכב הביובית של חברת גבאי שאיבות והוא גם הפתרון שלכם לפתיחת סתימות קשות או סתימות עמוקות. הביובית היא כלי עבודה חיוני ביותר בתחום האינסטלציה. אינסטלטור טוב ככל שיהיה לא יוכל לטפל בכל סוגי הסתימות. ישנם מקרים בהם הפתרון היחיד הוא ביובית.

היכן הסתימה?

מערכת הביוב המודרנית מרחיקה את מערכת הביוב אל פנים האדמה. אנחנו לא רואים את הביוב אך כאשר ישנה סתימה קשה והביוב עולה על גדותיו אנו מריחים אותו היטב. המבנה של מערכת הביוב יוצר מצב בו סתימות נוצרות לעתים דווקא בעומק הצנרת. אלו הן סתימות מורכבות ועקשניות בהן אינסטלטורים אינם מצליחים לטפל. הביובית לפתיחת סתימות בלחץמסייעת בטיפול בצנרת ומאפשרת ניקוי עמוק של הצנרת תוך הפעלת לחץ מים עצמתי. המכלית מסוגלת לבצע פעולה של שאיבה עוצמתית או פעולת שטיפה בלחץ מים אדיר.

כיצד נוצרות סתימות?

מי השופכין שזורמים בצנרת הביוב שלנו אינה מכילים רק מים. צנרת הביוב מעבירה גם פסולת, לכלוך, ניירות, חומרים שומניים, חומרים אורגניים ועוד. כאשר הפסולת הזו נדבקת אל הדופן של הצינור נוצרת באופן הדרגתי חסימה. מקרים של חסימות קלות יוכלו להיפתר על ידי אינסטלטור. אך במקרים בהם הסתימה מתמקמת באזור בלתי אפשרי לגישה או שמדובר בסתימה עקשנית – נדרש ניקוי יסודי, עמוק ועצמתי של הצנרת. לחץ המים הרב אותו מסוגלת ביובית להפעיל הוא המפתח לפתיחת סתימות אלו.

ביובית לפעולת שאיבה:

כאמור, הביובית מסוגלת גם לשאוב. ביובית לפתיחת סתימות בלחץ פעולת השאיבה נדרשת במקרים בהם יש לטפל במהרה בהצפות ביוב או כל נוזל אחר המחייב שאיבה. ניתן לבצע שאיבות בחניונים, מרתפים, מקלטים, בתי עסק וכן הלאה. בתי עסק בתחום המזון נעזרים בביובית על מנת לשאוב פסולת שומנית נוזלית מצטברת.

הביוב עולה?

יש אצלכם הצפת ביוב או סתימה בצנרת? חייגו עכשיו והצוות המקצועי של גבאי שאיבות יגיע אליכם בהקדם האפשרי עם כל הציוד הדרוש. אנו מטפלים בכל סוגי הסתימות ופותרים בעזרת הציוד הנכון גם סתימות מורכבות. השירות ניתן ללקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, לקוחות מוסדיים וגם למתחמי נופש.

 

 

 


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים