להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. אזורי שירות
  3. ביובית ברחובות

ביובית ברחובות


מתגוררים ברחובות? אנו גאים להציע לכם שירותי ביובית ברחובות בהגעה מהירה, רמה גבוהה של מקצועיות, שירות אדיב ומחירים הוגנים. צוות העובדים נבחר בקפידה מתוך מטרה להרכיב צוות של מומחים שיידע לתת מענה נכון לכל תקלת ביוב ולכל הצפה. אם דרוש לכם שירות של ביובית ברחובות – חייגו אלינו ותיהנו משירות של צוות מנוסה, אמין, אחראי, דייקן, הוגן, מסור ובעיקר, מקצועי. 

ביובית ברחובות

בנושא ביובית התקשרו 052-3060344 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

יש הצפת ביוב בחצר – מה עושים?

ללא כל סימן מוקדם הביוב בחצר עולה על גדותיו, המדשאה בחצר מתכסה במים עכורים ומשבי הרוח של שעות הערב מפיצים ריח רע. יש לכם בחצר מפגע תברואתי חמור שדורש טיפול מהיר ויעיל. זהו השלב בו אתם יוצרים עמנו קשר ומזמינים שירות של ביובית ברחובות. צוות מקצועי ייצא אליכם במהרה יחד עם רכב ביובית לשאיבת המים שמציפים את החצר ושטיפת הצנרת. יש צורך בשתי הפעולות על מנת לפתור את הבעיה ולמנוע הצפת ביוב חוזרת. 

טיפול בסתימות ביוב עם ביובית מתבצע תוך שימוש בלחץ מים אדיר. הלכלוך שסותם את הצנרת וגורם להצפה נשטף בעצמה ומותיר אחריו צנרת נקייה וריקה. מי הביוב יזרמו כעת בצורה תקינה וסדירה ולא צפויות סתימות או הצפות נוספות. כדאי להזמין שירות של ביובית ברחובות כאשר מדובר בסתימות חוזרות בבתים פרטיים וכאשר מדובר בסתימה בצנרת הראשית של הבניין.  


סתימה חוזרת בצנרת 

אם הגעתם למצב בו עליכם להזמין אינסטלטור אחת לחודש – הגיע הזמן לבצע ניקוי צנרת עצמתי עם ביובית. ישנם מקרים בהם הגורם לסתימה הוא שורשי עצים עקשנים או לכלוך קשה ודביק. אלו הם מקרים בהם ציוד רגיל לפתיחת סתימות מצליח לתת מענה חלקי וזמני בלבד. הדרך היחידה בה תצליחו לפתור את הבעיה בצנרת אחת ולתמיד היא ניקוי עצמתי של ביובית. לחץ מים אדיר שוטף את הצנרת כך שגם סתימות קשות שנגרמות משורשים של עצים נשטפות. 

ניקוי צנרת עם ביובית מומלץ במקרים של תקלות חוזרות ובמתכונת של טיפול מונע. כאשר אתם מטפלים נכון בצנרת שלכם אתם חוסכים לעצמכם תקלות עתידיות ומתנהלים בצורה חכמה, יעילה וחסכונית.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים