להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. אזורי שירות
  3. ביובית בירושלים

ביובית בירושלים


כחברה מובילת בתחומה אנו מספקים את כל שירותי הביובית הדרושים במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. שירותי ביובית בירושלים ניתנים על ידי צוות מקצועי שמגיע במהרה אל מקום התקלה יחד עם ביובית חזקה במיוחד שמסוגלת לשאוב כמות גדולה של מים ולהזרים מים בלחץ אדיר. רשימת שירותי החברה כוללת פתיחת סתימות בלחץ מים רב עצמה, שאיבת הצפות בחניונים ומקלטים, טיפול בהצפות ביוב, ניקוז של מי גשם, ריקון בורות ספיגה ובורות שמן, ריקון בריכות נוי. את כל השירותים מבצע צוות מנוסה, אדיב, יעיל, חרוץ, מדויק ומקצועי. המוניטין של החברה מתבסס על אלפי לקוחות מרוצים שחוזרים ומשתמשים בשירות החברה פעם אחר פעם. 


ביובית לטיפול בבעיות שורשים 

מי השפכים שזורמים בצנרת הביוב מהווים גורם משיכה בעבור שורשים שמחפשים מקור מזון מתחת לאדמה. אותם שורשים מפעילים לחץ רב על הצנרת ומצליחים כך לייצור סדק דרכו הם חודרים אל הצנרת ויוצרים סתימה מורכבת לטיפול. המענה לבעיה כולל שטיפה של הצנרת עם ביובית (לחץ מים אדיר), שאיבת ההצפה וחיתוך של השורשים. 


שירותי ביובית בירושלים ניתנים לבעלי בתים פרטיים ודיירי בניינים על ידי רכב ביובית עצמתי שמסוגל לשאוב כמות גדולה של מים ולפתוח סתימות בלחץ מים. הצוות מטפל בהצלחה בעשרות מקרים בכל יום. רשימת הלקוחות כוללת מפעלים, בתי עסק, מוסדות, שכונות מגורים. ניתן להזמין ביובית בירושלים לכל שכונות העיר. פתרון מקצועי ומהיר

בעיות ביוב והצפות הן מקור לכאב ראש רציני. נראה כי נקלעתם לצרה צרורה אך בפועל כל מה שאתם צריכים לעשות בכדי לפתור את הבעיה הוא להתקשר אלינו ולהזמין ביובית. יש לנו פתרונות מקצועיים, נכונים ומדויקים לכל בעיה שקשורה להצפת מים וסתימות ביוב קשות (גם סתימות שורשים). שאיבה מקצועית ומהירה של הצפות ביוב תרחיק את המפגע התברואתי מסביבת המגורים שלכם ותצמצם את החשיפה למי השפכים המזוהמים. הזמנות של ביובית בירושלים מטופלות במהרה. מיד כאשר מתקבלת קריאה הצוות עושה מאמץ להגיע במהרה אל המקום ולהציע את הפתרון הנכון ביותר. אנו מודעים לדחיפות של הבעיה, צרו קשר ומשאית השאיבה תצא אליכם בהקדם. 


צינור ביוב מבפנים

לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים