להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. ביובית
  4. ביובית, איך היא יכולה לעזור לכם?

ביובית, איך היא יכולה לעזור לכם?

באותם מקרים בהם נדרשת לכם ביובית - כל פתרון אחר לטיפול בצנרת לא יהיה מספיק עצמתי. ביובית נדרשת לטיפול בסתימות עקשניות, סתימות עמוקות וסתימות חוזרות אותן אינסטלטורים לא הצליחו לשחרר. ביוביות פועלות באופן יומיומי בכל רחבי הארץ כך שלא מדובר בפעולה חריגה. כמעט כל מערכת ביוב זקוקה מעת לעת לניקוי או שאיבה. הביובית היא אחד הכלים השימושיים והחיוניים ביותר בתחום האינסטלציה. לא קיים עוד מכשיר שמסוגל להחליף אותה.

מהי ביובית?

בעבור אלו שתוהים מה כה מיוחד במשאית שעצרה מול ביתם ושלחה צינור אל מערכת הביוב, אנו נסביר מעט על רכבי ביובית ותפקידם. מערכת משאבות שמותקנת על משאית או נגרר מאפשרת ביצוע פונקציות של שאיבה או שטיפה בלחץ מים אדיר. חברת גבאי שאיבות עובדת עם ביובית עליה מותקנת מערכת משאבות מתקדמת שמסוגלת לשאוב כמויות גדולות של מים או להזרים מים בלחץ גבוהה מאוד. השילוב בין שתי הפונקציות הללו הופך את הביובית לכלי יעיל במיוחד.

מתי כדאי לכם להזמין ביובית?

חברות אינסטלציה שמחזיקות באופן קבוע ביובית מצליחות לספק ללקוחות שלהן שירות טוב יותר. הן מסוגלות לפתור בעיות צנרת שאינסטלטורים אחרים לא מצליחים לפתור. ישנם לא מעט מקרים בהם הביובית היא הפתרון היחיד לטיפול בצנרת. השירות הכרחי במקרים בהם יש לבצע ניקוי של צנרת ביוב ראשית עם צנרת בהיקף רחב. לחץ המים האדיר שמופעל מצליח לנקות את הצנרת מכל סוג של פסולת וגם משורשים.

פעולה השאיבה נחוצה בעבור מפעלים, מסעדות ומתחמי נופש בהם משתמשים בבורות שפכים. השימוש בבור הכרחי על מנת להימנע מהזרמה של חומרים שומניים, כימיקלים ודלק אל מערכת הביוב. אחת לתקופה מגיעה הביובית אל המקום על מנת לשאוב את תוכן הבור ולפנות אותו מפסולת. רק ביובית תוכל לבצע שאיבה בעצמה הנדרשת ולפנות מהמקום את המטען הכבד.

כמה עולה להזמין ביובית?

העלות של השירות נקבעת בהתאם למורכבות העבודה, עלויות של חומרי גלם, שעות העבודה הנדרשות ומספר אנשי הצוות. חברת גבאי שאיבות ידועה כחברה אמינה דרכה תקבלו תמיד שירות מקצועי ללא פשרות במחירים הוגנים ביותר.

 

 


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים