להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. שטיפת קווי ביוב

שטיפת קווי ביוב

כאשר משתמשים בציוד הנכון שטיפת קווי ביוב עם ביובית הופכת לפעולה פשוטה ומהירה. רכב הביובית הוא הכלי הדרוש לביצוע שטיפת קווי ביוב בשכונות מגורים, מתחמי עסקים, מוסדות, אתרי נופש ועוד. שטיפה מקצועית ויסודית של הצנרת כדאי לבצע כפעולת תחזוקה קבועה או במקרים של סתימות  והצפות ביוב. ההשקעה שלכם היום בשטיפת קווי הביוב תוכל לחסוך לכם לא מעט כסף וטרחה בעתיד.

כיצד מתבצעת השטיפה?

שטיפת קווי ביוב תוכל להתבצע בצורה יזומה או באופן דחוף במקרה של תקלה. ישנם לא מעט בתי עסק ומתחמי מגורים שמזמינים שירותי ביובית באופן קבוע על מנת לתחזק את מערכת הביוב ולשמור עליה נקייה ותקינה. את השטיפה מבצעת הביובית תוך שליחת מים בלחץ אדיר אל תוך הצנרת. הלחץ הרב מצליח לשטוף את הצנרת היטב מלכלוך, פסולת שומנית, שורשים, אבנים ושאר גורמים שעלולים לגרום לסתימות. שטיפות יזומות של מערכת הביוב עם ביובית מוכיחות את עצמן כיעילות לאורך זמן.

שטיפת קווי ביוב עם ביוב

בנושא שטיפת קווי ביוב התקשרו 052-3060344 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מתי נדרשת שטיפת קווי ביוב?

מערכת הביוב היא אחת המערכות היחידות שעובדות ללא הפסקה. במהלך יום רגיל המערכת מפנה מהבית שפכים של שירותים, מים מחדר הרחצה, את המים של מכונת הכביסה, מים ופסולת מכיור המטבח, מים מלוכלכים מתוך המדיח ועוד. כאשר מוסיפים למשוואה את גיל המערכת, את השחיקה הטבעית ואת הנטייה שלנו להקל ראש ולזרוק אל הצנרת לכלוך ושומנים – מתקבלת תמונת מצב לא אופטימית במיוחד.

תחזוקה נכונה של מערכות ביוב דורשת ביצוע שטיפה יסודית של הקווים אחת לחצי שנה או שנה. אם מערכת הביוב שלכם ישנה כדאי לבצע שטיפות תכופות. גם מערכות ביוב שמתמודדות עם עומס רב זקוקות לשטיפות תכופות על מנת למנוע את הסתימה הבאה או הצפה של ביוב. שטיפת קווי ביוב כדאי לבצע לפני בוא הגשם הראשון.

שטיפה לטיפול בבעיית שורשים:

אם יש אצלכם בצנרת בעיה חוזרת של חדירת שורשים – יהיה עליכם לבצע שטיפה של קווי הביוב באופן קבוע. השטיפה תצליח למנוע מהשורשים להשתלט על הצינור כולו ולחסום אותו. חברת גבאי שאיבות יודעת להציע פרט לשירותי שטיפת קווי ביוב גם טיפול מונע חדירה חוזרת של השורשים אל הצנרת.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים