להזמנת ביובית

ניר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פינוי פסולת אורגנית

פינוי פסולת אורגנית

פסולת אורגנית היא פסולת שמקורה הוא אורגניזם חי. אנו פוגשים פסולת אורגנית בכל יום בשאריות של מזון, צמחים, גזם, שפכים ועוד. היתרון הגדול של הפסולת האורגנית הוא האפשרות לפרק אותה בקלות ובמהירות. איסוף ופינוי מסודר של פסולת אורגנית מאפשר שימוש בה לטובת קומפוסט שהוא מצע אדמה פורה לחקלאות. כאשר מטפלים נכון בפסולת האורגנית אפשר להפוך אותה לחומר גלם בעל ערך ותועלת רבה לחקלאים ותעשיינים.

פינוי פסולת אורגנית מתאפשר רק כאשר ישנה הפרדת פסולת. יש להקפיד להפריד את הפסולת האורגנית משאר הפסולת. השימוש החוזר בפסולת האורגנית והפרדתה משאר הפסולת חיוניים לצמצום הנזק הסביבתי וצמצום הנזק שנגרם למי התהום.

איך מפנים פסולת אורגנית?

אלו שמבקשים לפנות את הפסולת האורגנית שלהם יוכלו לעשות זאת באופן עצמאי, באמצעות פחים ייעודיים שמפוזרים ברחבי הארץ ובהזמנה מיוחדת של שירות פינוי פסולת אורגנית. אתם תבחרו את הדרך לפנות את הפסולת האורגנית שלכם בהתאם לכמות הפסולת ובהתאם לתנאים בשטח. כמות קטנה של פסולת אורגנית תטופל ביעילות עם מתקן קומפוסט ביתי. כמויות גדולות יותר של פסולת ידרשו פינוי מסודר ומקצועי.

טיפול בפסולת עם דגש על פינוי פסולת אורגנית מתבצע בצורה הטובה ביותר על ידי צוותים מקצועיים. קיימות חברות שמתמחות בתחום ומחזיקות בכל הציוד הדרוש לפינוי מהיר ובכל האישורים הדרושים. צוותים מקצועיים מטעם החברה אוספים ומפנים כמויות גדולות של פסולת אורגנית בכל יום. החומרים האורגניים מועברים אל אתרי פינוי מיוחדים ומטופלים בהתאם לחוק.

מדוע חשוב לפנות נכון פסולת אורגנית?

האחריות לשמור על סביבה ירוקה ולצמצם ככל האפשר את זיהום האוויר חלה על כולנו. כאנשים פרטיים, כבעלי עסקים וכתעשיינים עלינו לנקוט בכל הצעדים האפשריים לצמצום הפגיעה בסביבה. פינוי נכון של פסולת אורגנית מאפשר שימוש חוזר בחומרים שנחשבים חסרי ערך. את הפינוי תבצעו בעזרת חברת פינוי פסולת שנותנת מענה מלא וחוקי. חל איסור על שריפת פסולת אורגנית או הטמנה עצמאית. הדרך החוקית והנכונה ביותר לטיפול בפסולת היא פינוי מסודר אל אתר הטמנה או אתר מחזור בו ממיינים את החומר ועושים שימוש ראוי בכל החומרים שניתנים למחזור. 

 


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:

logo בניית אתרים