ניר-   052-3060344  icon phone        nirgabay7@gmail.com     טלפון להזמנות

י.מ שירותי ביובית

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. פותח סתימות ביוב

פותח סתימות ביוב

אם יש אצלכם בבית בעיה של סתימה חוזרת או הצפת ביוב בחצר הבניין – הגיע הזמן לפתור את הבעיה אחת ולתמיד. כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת גבאי שאיבות עם צוות מקצועי, ניסיון עשיר, ציוד מתקדם ורכב ביובית. יש לחברה את היכולת להתמודד עם כל סוגי הסתימות ולפתור תקלות צנרת שחברות אחרות לא הצליחו לטפל בהן.

סתימות ביוב שכונתיים:

בעוד אינסטלטור רגיל פותח סתימות ביוב עם ציוד ידני ובמקרה הטוב נעזר במצלמות ביוב – חברת גבאי שאיבות מגיעה אל המקום מראש עם רכב ביובית. סתימות בביוב השכונתי הן לא סתימות אותן יוכל לפתור אינסטלטור, שירות של ביובית נדרש. רק ביובית תצליח להפעיל את העצמה הדרושה על מנת לשטוף את הצנרת ולפנות ממנה את הגורמים לסתימה. במידת הצורך תבצע הביובית גם שאיבת הצפות ביוב או מים בחצר או במקלט.

כיצד פועלת הביובית?

רכב ביובית הוא רכב עליו מותקנים מכל גדול ומשאבות. המכל נועד לקליטת מי השופכין והפסולת אותם שואבת הביובית. המשאבות משמשות להפעלת כוח שאיבה רב עצמה או שליחת לחץ מים עצמתי שמשמש לשטיפת צנרת או בורות שופכין. הביובית היא הכלי היחיד שמסוגל לשטוף באופן יסודי את הצנרת ואת האזור שהוצף בתכולת הביוב. השירות ניתן לטיפול מהיר בהצפות ביוב, הצפות מי גשם, סתימות בצנרת, שאיבת בורות שופכין וטיפולי תחזוקה שוטפים לצנרת. עבודה עם ביובית חוסכת לכם לא מעט זמן וכסף. רכב ביובית פותח סתימות ביוב שאינסטלטורים רגילים לא יכולים לפתוח.

טיפול בסתימות ביוב קשות:

בכל פעם בה אתם משליכים אל הצנרת חיתולים, מוצרי היגיינה, מגבונים ופסולת אחרת שאינה אורגנית אתם עלולים לגרום לסתימה. כאשר אותה סתימה מתפתחת במעמקי הצנרת או יחד עם חדירת שורשים, אדמה או אבנים אל הצנרת – יש לכם סתימה מורכבת. אתם זקוקים לחברת אינסטלציה שיודעת לפתוח סתימות בהצלחה תוך מינימום נזק למבנה ולסביבה.

מי אחראי לממן את הטיפול בצנרת?

אם אינסטלטור פותח סתימות ביוב בשטח ציבורי הגורם האחראי לממן את העבודה הוא הרשות המקומית. במקרים בהם הסתימה היא בצנרת שנמצאת באחריות הבניין – ועד הבניין הוא הגורם המטפל והמממן. כאשר הסתימה היא בצנרת הביתית ששייכת לכם האחריות לטיפול בבעיה חלה עליכם.

 

 


לפרטים והזמנות התקשרו:
052-3060344

או השאירו פרטים:

בניית אתרים 2all